Ir parasts darba dienas rīts. Neapmierināts klients zvana uz Melna Kaķa intīmpreču veikala tālruni un jautā: “Cik svarīgs attiecībās ir sekss? Nezinu, kas man jādara, lai gribētu tikpat daudz seksa kā mans vīrs? Vai ir kādas tabletes, ko varat man pārdot?”. Kā atgriezt orgasmu un vēlmi pēc seksa guļamistabā?

Man patīk šādi jautājumi, jo mēs – cilvēki – seksuāli esam ļoti dažādi. Ir cilvēki ar lielu seksuālo apetīti, t. i., libido, un ir cilvēki ar zemu libido. Pretpoli pievelkas un viens otru atrod kā likts.  Rodas nomācoša sajūta, ja ar mīļoto neesat uz viena viļņa, bet ko darīt, ja ar kādu citu būtu labāk? Atkal pārsteigums – visticamāk, arī jūsu nākamajam partnerim libido līmenis atšķirsies. Lielākajai daļai pāru par intīmo dzīvi būtu jāvienojas guļamistabā un jāatrod kompromiss: cik bieži, kādi ir nosacījumi un kur nodarboties ar seksu?

Sekss nav tikai kustība turpu šurpu starp vīrieti un sievieti

Katrs cilvēks pats definē seksa nozīmi attiecībās. Ja esat viens no tiem, kas nevēlas nodarboties ar seksu katru dienu vai nedēļu, tas nebūt nenozīmē, ka ar jums kaut kas nav kārtībā. Viss ir labi. Problēmas rodas tad, kad seksuālās spriedzes dēļ savstarpējās attiecības izjūk. Svarīgi ir vienam otru nepazemot vai nestigmatizēt. Pretenziju izteikšana nepalīdzēs. Tā vietā savai un mīļotā cilvēka seksualitātei izdomājiet radošu pieeju.  Sekss nav tikai kustība turpu šurpu starp vīrieti un sievieti. Mēs bieži uzskatām, ka attiecībās seksa ir pārāk maz. Patiesībā bieži vien pietrūkst intimitāte starp partneriem. Īpaši sievietei. Intimitātes sajūta rodas, apskaujot vienam otru, sadodoties rokās vai nododoties jutekliskām sarunām. Ir arī citas metodes, kā risināt ar seksu saistītas problēmas.

Sieviete acumirklī sasniegs orgasmu, izmantojot klitora stimulatoru

Savstarpēja masturbācija pacels seksu un intimitāti jaunā līmenī.

Iesaku radošāk domāt par savu seksualitāti un vēlmju piepildīšanu. Nav jāgaida, kad mīļotā kļūs par seksa mašīnu un ignorēs savas seksuālās vēlmes. Ir jāatrod zelta vidusceļš, un viena no izcilākajām metodēm ir savstarpēja masturbācija. Uzreiz rodas jautājums, kāpēc nevar nodarboties tikai ar seksu? Atbilde ir vienkārša. Nogurums, rutīna un stress nogalinavēlmi pēc seksa vienam no partneriem. Mīļotā vēlas doties pie miera, sasniedzot orgasmu.

Uzskaitīšu iemeslus, kāpēc vajadzētu masturbēt, nevis nodarboties ar seksu:

  • Viens no partneriem ir pārguris un nespēj uzbudināties pat tad, ja to ļoti vēlas.  
  • Varat redzēt un uzzināt, kad un kā jūsu partneris efektīvāk sasniedz orgasmu.
  • Varat paspēlēties ar seksa rotaļlietām. Ja šaubāties, kā izmantot seksa rotaļlietas kopā ar mīļoto, savstarpēja masturbācija palīdzēs netraucēti apgūt šo jomu. Redzēt, kā mīļotās uzbudinājums sasniedz kulmināciju, ir ārkārtīgi aizraujoši.
  • Rutīna aizmirsīsies.
  • Masturbācija atvieglo orgasma sasniegšanu. Un sieviete, kas masturbē, izmantojot seksa rotaļlietu, sasniegs ekstātisku baudu dažu minūšu laikā.

Un kā to darīt?

Lūk, daži ieteikumi, kā uzlabot intīmo dzīvi, kā padarīt savstarpējo masturbāciju pēc iespējas pikantāku. Vīriešiem parasti ir lielāka vēlme pēc seksa nekā sievietēm. Izņemiet no atvilktnes savu iecienītāko masturbatoru un uzklājiet lubrikantu uz dzimumlocekļa. Varat izbaudīt maģisku mirkli, ja masturbācijas laikā skatāties viens otram acīs. Svarīgi, lai sieviete šajā brīdī necenstos aizmigt un piedalītos procesā. Visticamāk, sieviete nekad nav redzējusi, kā vīrietis sevi apmierina. Taču šāds skats ir ļoti seksīgs.

Izbaudiet nepārspējamu orālo seksu, izvēloties masturbatorus 

Ja sievietei vēl nav savas seksa rotaļlietas, ir laiks to iegādāties.  Klitora stimulators dažu minūšu laikā sievieti novedīslīdz orgasmam. Kastītē ievietots vibrators zaķa formā. Tas vienlaicīgi stimulē gan klitoru, gan G punktu. Dažādība baudas pasaulē ir pati patīkamākā sajūta. Klitorālais un G punkta orgasms pēc būtības ir atšķirīgi. Ja ir enerģija un vēlme ātri sasniegt orgasmu, klitora stimulators ir viss, kas nepieciešams.

Vibrējošie vibratori Shiva un Hydra ar sūkšanas funkciju, stimulē G punktu,  garantē orgasmu

Ja esat rotaļīgā noskaņojumā, ieslēdziet savu iecienītāko, ar tālvadības pulti vadāmo seksa rotaļlietu. Ieskatieties viņai acīs un noklājiet ar karstiem skūpstiem, kamēr vibrators vibrē izvēlētajā režīmā. Varat pārņemt kontroli pār baudu, izmantojot tālvadības pulti.

Ar tālvadības pulti vadāmas G punkta vibrobumbas viņas orgasmiem 

Esiet radoši un neļaujiet seksuālajai spriedzei iedragāt jūsu attiecības. Ļaujieties intīmai tuvībai un paskatieties uz savāmvajadzībām no cita skatu punkta. Spēlējieties, izbaudiet un atklājiet baudu pasauli kopā. Apskatiet e-veikalu un dažādojiet orgasmu sasniegšanas veidus, izvēloties pikantas rotaļlietas.

Sevis un sava mīļotā palutināšanai atradīsi pārsteiguma komplektu Melns Kakis e-veikalā.

Mēs piegādājam to diskrēti iepakotu bez atsauces uz iepakojuma saturu vai avotu.

Lustīgus priekus!

Melns Kakis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *