Seksīgas Valentīna dienas dāvanu ieteikumi! Visu mīlētāju dienā var dāvināt ziedus vai rotaslietas, taču seksuālā pieredze ir tā, kas mūs nogādā septītajās debesīs. Kā ar februāra dopamīna lavīnu?, pēc kuras mīļotā pārstās sūdzēties savām draudzenēm, ka viņas intīmā dzīve ir vēl garlaicīgāka nekā tamborēšana? Jā, lūdzu, es vēlos neaizmirstamu seksuālo pieredzi!

Dāvanu rekomendācija #1: klitora masāža ir vīrieša slepenais ierocis, kā savu mīļoto padarīt traku.   

Vibrators Rose  novedīs sievieti līdz orgasmam dažu minūšu laikā. 75 procentu sieviešu piedzīvo klitorālo orgasmu; klitorā ir 8000 nervu galu. Klitora masāža ir ļoti svarīga, lai sieviete varētu sasniegt spēcīgu orgasmu dažādu seksuālu izpriecu laikā. Stimulējot klitoru ar roku vai mēli, orgasms tiek sasniegts 20 minūšu laikā. Izmantojot vibratoru, orgasmu sasniegsiet dažu minūšu laikā. Un neaizmirstiet uz klitora uzklāt daudz lubrikanta uz ūdens bāzes.   

Dāvanu rekomendācija #2: “Sex Bomb” – stringi ar atvērumu un šķidrā vibratora komplekts  

DĀVANU KOMPLEKTĀ “SEX BOMB” atradīsiet stringus ar atvērumu un šķidro vibratoru, kas aicina uz rotaļām! Vīrieši mīl ar acīm, un sieviete seksīgā apakšveļā tieši to pieprasa. Šķidrais vibrators izraisa uzbudinājumu, novedot līdz kulminācijai, un paveic pusi darba vīrieša vietā.

Dāvanu rekomendācija #3 Erotiskā spēle visam mēnesim  

Seksa pozu grāmata “Kāmasūtra”   visiem tiem, kuri, nodarbojoties ar seksu, izmanto 3-4 pozas, un viņu mīļotie tās zina no galvas. Ir pienācis laiks izjaukt rutīnu un izmēģināt kaut ko jaunu. Spēle 30 dienu romantiskais izaicinājums”radīs seksuālu uzbudinājumu visa mēneša garumā. Parādiet savam partnerim, ka mīlat viņu tikpat ļoti kā pirmajā dienā. Kastītē ir 30 uzdevumu kartītes. Katru dienu izlozējiet vienu kartīti un ļaujiet tai noteikt jūsu dienas kārtību. Izbaudiet mīļus un romantiskus mirkļus kopā.

Dāvanu rekomendācija #4: Parādi man, ka tu patiešām esi mana?!

BDSM – viss, ko vēlies, izņemot rutīnu. Izvēloties BDSM preces Valentīna dienā būs romantiskāk nekā parasti, lai iedvesmotu pat tos, kuri vēl nav uzdrošinājušies to izmēģināt. Atrodiet savu mīļāko preci īpašajā Valentīndienas izlasē!

Dāvanu rekomendācija #5: ilgāka erekcija, lai arī sieviete sasniegtu “Nerātnās nakts” orgasmu.

Tā kā vīrieši orgasmu sasniedz daudz ātrāk, labākie palīgi ir dzimumlocekļa gredzeni, kas pagarina erekcijas ilgumu un cietību. Īpaši patīkami ir dzimumlocekļa gredzeni, kas palutināšanas laikā vibrē un masē sievietes klitoru.

Vibrējošs dzimumlocekļa gredzens un orgasma krēms nerātnai naktij.

Dāvanu rekomendācija #6: Pilns orgasmu komplekts

Komplektā Partner Box 3 atradīsiet visu, kas nepieciešams seksuālās pieredzes radīšanai:

Vibrējošs, klitoru masējošs un erekciju paildzinošs dzimumlocekļa gredzens;

  • Vibrators pāriem, kas stimulē gan klitoru, gan G punktu dzimumakta laikā.
  • Klitoru stimulējošs vibrators

Kontrolējiet savas seksa rotaļlietas, izmantojot lietotni no otras pasaules malas!

 Dāvanu rekomendācija #7: Orgasma krēms “Drakon” tev un viņai  

Orgasma krēmi ir pazīstami kā šķidrie vibratori. Tie uzbudina sievieti un padara erogēnās zonas jutīgākas. Vīrieša erekcija kļūst spēcīgāka un ilgstošāka. Orgasma krēms “Drakon” tev un viņai  ir paredzēts abiem partneriem, lai maksimāli palielinātu seksuālo attiecību baudījumu.

Dāvanu rekomendācija #8: pilna ķermeņa baudas vibrators Wand

Vibratori Wand– ir visspēcīgākie stimulatori un masāžas ierīces, kas pieejami tirgū. Tie galvenokārt ir klitora stimulatori, bet atslābina arī plecus un muguru. 

Atrodiet labāko seksuālāko dāvanu sev un viņai e-veikalā www.melnskakis.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *