Sieviešu orgasmu jomā situācija ir daudz sliktāka nekā vīriešu, jo starp lielāko daļu pāru guļamistabā pastāv plaisa. 65% sieviešu nesasniedz orgasmu, mīlējoties ar partneri. No otras puses, 95% vīriešu vienmēr beidz. Sievietes izbauda orgasmu, izmantojot seksa rotaļlietas. Nav brīnums, ka lielāko daļu laulības šķiršanu ierosina sievietes. Seksa terapeitiem visbiežāk nākas atbildēt uz pāru jautājumu, kā attiecībās saglabāt kaisli? Vecums un rutīna iedarbojas uz kaisli kā mušu inde. Lai uzturētu kaislību, abiem partneriem jāpiepūlas. Jāiegulda darbs, nekas nenotiek pats no sevis. Par laimi, labāk būt apmierinātam ar savu seksuālo dzīvi, nekā būt pastāvīgās attiecībās un meklēt gadījuma seksu. Labā ziņa ir tā, ka sieviete var sasniegt orgasmu 11 dažādos veidos. Ja jūsu mīļotā nesasniedz orgasmu kopā ar jums, ir pienācis laiks mainīt situāciju un izmēģināt jaunas metodes guļamistabā. Ko darīt ar sievieti kura nesasniedz orgasmu?

Kāda ir sajūta, sasniedzot orgasmu, cik ilgi tas ilgst?

Seksa terapeite Dženija Skilere (Jenni Skyler) orgasmu raksturo kā ritmisku dzimumorgānu saraušanos. Orgasms ir uzbudinājuma kulminācija. Sievietes maksts un dzemde saraujas, pulss un asinsspiediens paaugstinās, kam seko vislielākā garīgā un fiziskā relaksācija. Parasti orgasma vilnis ilgst no dažām sekundēm līdz pusminūtei. Tikai dažas sievietes bauda minūti ilgu orgasmu.

Kāda ir atšķirība starp sieviešu un vīriešu orgasmu?

Vīriešu orgasmi arī būtībā ir ritmiskas dzimumlocekļa un maksts muskulatūras kontrakcijas, taču tās ilgst īsāku laiku nekā sievietēm. Vīriešiem, sasniedzot orgasmu, parasti notiek ejakulācija, lai gan orgasms un ejakulācija nav savstarpēji saistīti.  

Kā apmierināt sievieti, lai viņa katru reizi sasniegtu orgasmu? 

Sievietes piedzīvoja 11 dažādus orgasmus. Ieviesiet dažādību guļamistabā un aizmirstiet par galvassāpēm, kas ieperinājušās gultā.  

1. Sāciet ar klitoru

Klitors ir pārklāts ar baudas nerviem. Sievietei, kura nekad nav piedzīvojusi orgasmu, baudas ceļojums jāsāk, stimulējot klitoru. Dažām sievietēm patīk, ja masē kaunuma lūpas, citām – klitoru. Uzziniet, kur pieskāriens ir viskairākais? Pārliecinieties, ka uz klitora ir uzklāts lubrikants, un sāciet masēt ar spirālveida kustībām ap klitoru. Esiet pacietīgi, jo, lai ar pirkstiem vai mēli sasniegtu orgasmu, ir nepieciešamas 20 – 40 minūtes. Ja šobrīd jums nav tik daudz laika, iegādājieties seksa rotaļlietu ar klitora sūkšanas funkciju, kas jums palīdzēs. Seksa rotaļlieta ar klitora sūkšanas funkciju rada gaisa spiedienu, kas imitē tādas sajūtas, kādas parasti nodrošina vīrietis. 

Ritmiska klitora sūkšana, ko rada seksa rotaļlieta, ikvienu sievieti padarīs traku.

2. Nākamā pietura ir G punkts

G punkts ir sievietes ķermeņa reakcija uz vīrieša prostatu. Pirms penetratīvā seksa ir prātīgi aiziet pačurāt, jo tie paši muskuļi, kas kontrolē urīnpūsli, muskuļu kontrakcijas viļņa veidā piedalās vaginālajā orgasmā. G punkts atrodas 2,5 – 8 cm attālumā no maksts ieejas. Kad sieviete ir uzbudināta, G punktu var sataustīt ar pirkstu.  G punkts zem pirkstiem būs kā uzbriedis zirnis. Ja sievietes maksts būtu ciparnīca, G punkts atrastos kaut kur starp pulksten desmitiem un diviem. Atrodiet baudas punktu un stimulējiet to līdz sasniedzat orgasmu! Atcerieties, ka sieviete nav naudas maks, kurā var rakņāties. Baudas punkts ir viegli jāstimulē. Ar pirkstiem veiciet apļveida, ritmiskas kustības turp un atpakaļ. Mainiet ritmu, ātrumu un spiedienu līdz atradīsiet, kas sievietei ir vispatīkamākais. Ja pirksti nogurst, izmantojiet G punkta vibratoru, kura forma virzienā uz galu paplašinās un ir izveidota pareizā proporcijā, neizmantojot spiedienu.   

3. Cik daudz orgasmu vienlaicīgi var sasniegt? Tik, cik vēlaties! 

Jauktā orgasma gadījumā vienam dalībniekam jābūt klitoram. Otra stimulācijas zona var būt, piemēram, krūtsgali vai anālā atvere. Abu baudas nervu vienlaicīga stimulācija izraisīs īpaši spēcīgu orgasmu, kas viļņiem pārņems visu ķermeni. G punkta un klitora kombinācija darbojas 100%. Ja acīs nav dzirkstelītes, izmēģiniet krūtsgalu pakodīšanu, krūšu skūpstīšanu, anālo spraudni, kāju glāstīšanu, vienlaikus masējot klitoru. 11 dažādi sieviešu orgasmi aptver dažādas zonas, kuru stimulācija var izraisīt orgasmu.

4. Slepens sapnis – sekss ar diviem vīriešiem? 

Fantāzijas ir sievietes seksuālās apetītes vitamīns. Populārākā fantāzija ir sekss ar diviem vīriešiem vienlaicīgi. Pastāstīt vīrietim par savām fantāzijām ir nopietns izaicinājums. Klitora baudas nervi iestiepjas dziļi ķermenī, un anālā stimulācija var izraisīt tikpat spēcīgu kulmināciju kā klitorālais orgasms.   

Dubultai penetrācijai paredzētais vibrators atdzīvina fantāzijas.

 

Atrodi sev jaunu vasaras izklaidi e-veikalā Melns Kakis. Tavu pasūtījumu nosūtīsim, diskrēti iepakotu, uz jebkuru vietu Latvijā.

Nerātnas izklaides!

Melns Kakis
Melns Kakis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti *