Sieviešu dienā tiek atzīmētas sieviešu tiesības, viņu skaistums un spēks! Ja tev nav pietiekoši daudz fantāzijas, vari savai mīļotajai dāvināt ziedus un šokolādi… vai arī pavisam ko citu- kaut ko seksīgu, lai ugunij piešķiltu kaisles liesmas. Šokolāde padara resnāku un ziedi novīst, taču nerātnas atmiņas rada prieku gan dāvinātājam, gan tās saņēmējam. Matemātika ir palīdzējusi izskaidrot daudzus svarīgus pasaules jautājumus, piemēram, kāpēc 80% sieviešu izliekas, ka sasniedz orgasmu, un bieži vien nepietiek tikai ar mīļoto, lai gūtu apmierinājumu. Pāri mīlējas vidēji no 33 sekundēm līdz 44 minūtēm. Vidējais ilgums ir 5,44 minūtes. Sekss parasti beidzas ar vīrieša orgasmu.

Tātad vīrietim nepieciešamas 5,44 minūtes, taču sievietēm vajag aptuveni 20 minūtes, lai sasniegtu orgasmu. Tāpēc sievietes bieži vien orgasmu notēlo. Pietiek! Nopurini guļamistabas putekļus ar seksīgu dāvanu un sniedz viņai baudu, kādu viņa ir pelnījusi! Ja tu esi viens no tiem, kas ar seksu nodarbojas vienu vai divas reizes nedēļā tikai gultā pirms gulētiešanas, tad šie ieteikumi ir domāti tieši tev.

Dāvanas ieteikums #1: klitora masāža ir vīrieša slepenais ierocis, lai sievieti padarītu traku

75 procenti sieviešu orgasmu notiek tieši uz klitora, kur atrodas gandrīz 8000 nervu galu. Klitora masāža ir svarīga, lai sieviete sasniegtu spēcīgu orgasmu. Ar rokas vai mēles palīdzību to var paveikt aptuveni 20 minūtēs. Ar vibratoru tikai dažās minūtēs. Neaizmirsti bagātīgi izmantot lubrikantu uz ūdens bāzes. 

KLITORA STIMULATORS

Dāvanas ieteikums #2: Spēcīgāki orgasmi ar SIEVIETES NERĀTNO ORGASMU KOMPLEKTU

Ar orgasmiem pildīti svētki ar Sievietes Nerātno Orgasmu komplektu, kurā ietilpst:

  • No Seven klitoru sūkājoša un laizoša rotaļlieta: viena no TOP pirktākajām seksa rotaļlietām Amazon veikalā ir vienkārši ģeniāla! 75% sieviešu orgasmu notiek uz klitora. No Seven seksīgā rotaļlieta laiza un sūkā klitoru tā, kā to neprot neviens vīrietis bez krampjiem kaklā. Ar pirkstiem vai mēli klitora orgasmu var sasniegt 20-40 minūtēs, ar rotaļlietu- tikai dažās minūtēs.
  • Rory g-punkta vibrators
  • Vibroh/ Orgie Kissable šķidrais vibrators: Kas ir šķidrais vibrators? Tā ir unisex želeja, kuru uzklājot rodas sensacionāli vibrācijas viļņi. Sievietei  jāuzklāj tikai pāris pilieni uz klitora zonas un jau pēc 30 sekundēm izpaužas želejas vibrējošā ietekme. Vīrietis var sev uzklāt lielāku daudzumu. Želejas darbība ilgst līdz 45 minūtēm. Visvienkāršāk to būtu vīriešiem izskaidrot kā sajūtu, kad 9 voltu batereju pieliek pie mēles gala. Turklāt tas ir pavisam dabīgs produkts.
  • Eros Lady seksa rotaļlietu lubrikants 100ml
  • Intimichic rotaļlietu kopšanas līdzeklis 

Dāvanas ieteikums #3: Spēcīgāki orgasmi ar vaginālajām lodītēm

Vaginālās lodītes trenē iegurņa pamatnes muskuļus. Visi zina, ka vīriešiem vairāk patīk cieši. Un papildus tam pastiprinās sieviešu orgasmi un samazinās urīna nesaturēšanas problēma. Dzemdējušu sieviešu iegurņa pamatnes muskuļi atslābst un to stiprināšanai nepieciešama Kegel vingrojumu veikšana. Iesācējas pirmās vaginālās lodītes smagumam vajadzētu būt līdz 60 gramiem, ar priekšzināšanām – 70-90 gramiem un īpaši trenētām sievietēm vairāk par 100 gramiem. Kvalitatīva vaginālā lodīte ir izgatavota no medicīniskā silikona un kustēšanās laikā svārstās.

Dāvanas ieteikums #4: ilgāka erekcija, lai arī sieviete sasniegtu orgasmu

Par cik vīrieši līdz orgasmam nonāk daudz ātrāk, labs palīgs, lai sagaidītu arī sievietes orgasmu, ir dzimumlocekļa gredzens, kas paildzina erekciju un tās stiprumu. Īpaši patīkami ir gredzeni, kas ar vibrāciju veic klitora masāžu dzimumakta laikā.

Eudora uz klitora vibrējošs dzimumlocekļa gredzens un šķidrais vibrators Brazilian Balls

Dāvanas ieteikums #5: seksīga apakšveļa ir labākais veids partnera uzbudināšanai

Seksīga apakšveļa dod nepārprotamu signālu par to, kam būtu jānotiek tālāk. Atkāpšanās ceļa nav. Lomu spēle ir viens no aizraujošākajiem veidiem, lai attiecībām piešķiltu dzirksteli. Palaidnīgā māsiņa, nerātnā skolniece, priekšā aizklāta, aizmugurē vaļēja caurspīdīga apakšveļa… tas viss uzbudina mūsu sajūtas.

Dāvanas ieteikums #6: orgasma krēmi izdara pusi no vīrieša darba

Orgasma krēmi pazīstami kā šķidrie vibratori. Tie uzbudina sievieti un padara erogēnās zonas jūtīgākas. Vīrieša erekcija ir ilgāka un spēcīgāka. Tavs un Viņa orgasma krēms “Dragon” ir radīts partneriem maksimālai dzimumakta izbaudīšanai.

Tavs un Viņa orgasma krēms “Dragon” un Vibroh šķidrais vibrators.

Dāvanas ieteikums #7: visa ķermeņa bauda “Wand”

Wand vibratori ir visjaudīgākie tirdzniecībā pieejamie stimulatori un masieri. Pirmkārt tie ir klitora stimulētāji un otrkārt atbrīvo no sasprindzinājuma arī plecos un mugurā.

Saskaņā ar dažādiem pētījumiem nabadzīga seksa dzīve palielina stresu un pavājina imūnsistēmu. Rūpēšanās par savu seksuālo veselību ir ikviena pienākums. Orgasmi ir ārkārtīgi veselīgi, un seksa rotaļlietu ieviešana attiecībās pasargās no rutīnas.

Uzdrošinieties eksperimentēt un atklāt jaunas lietas no erotikas veikala MELNS KAKIS rūpīgi izvēlētā produktu klāsta.

Lai nerātna bauda!

Melns Kakis

TVnet.lv