OHO! – mormoņi nodarbojas ar seksu, lēkājot pa gultuBijušie mormoņi atklāti stāsta par jaunu, vientuļu mormoņu seksuālās dzīves aizkulisēm. Mormoņi dzīvo LDS baznīcas paspārnē, seksu pirms laulībām pielīdzinot slepkavībai. Lielākā daļa mormoņu dodas laulības ostā 22 gadu vecumā. Vidējais vīriešu vecums ir 29 gadi, bet sieviešu – 27 gadi. Latvijā šie rādītāji ir attiecīgi 35 un 32 gadi vīriešiem un sievietēm. Ir viena būtiska atšķirība – latviešiem nav jābūt nevainīgiem, lai stātos laulībā.  vainība paliek neskarta. Vairāk nekā puse studentu BrighamYoung universitātē, kas atrodas Jūtas štatā, nodarbojas ar dzimumlocekļa mērcēšanu. Tik laba sajūta atrasties vienam otrā, tādējādi nodrošinot, ka kaisle pastiprinās. Lai piešķirtu “odziņu“, ierasts, ka no blakus istabas uzaicina draugu piepalīdzēt, lūdzot palēkāt pa gultu. Kamēr mormoņi mērcēšanas laikā nekustās, neskūpstās un neapskaujas, tikmēr šādu šūpošanos neuzskata par grēku. Mormoņus, kas nodarbojas ar seksu, izslēdz no universitātes un, protams, arī no baznīcas. Visticamāk, ka vecāki arī atteiktos no sava bērna. 

Bijusī mormone Kathy TikTokā parāda, kā izmērcētie draugi palīdz viens otram

@funeralpotatoslut

Did you know if someone else jumps on the bed, the movement doesn’t count? #notallheros #exmormon #soaking #soaktok #hiatus #backatit #mormonshit#exmo

♬ Wildest Dreams – 🪦

Covid-19 pandēmijas laikā mormoņi var tikai sapņot par mērcēšanu. Masturbācija un seksa rotaļlietu izmantošana ir aizliegta. Vīriešiem seksuālo dziņu apspiešana ir ļoti grūts izaicinājums. LELO veiktais pētījums Anglijā atklāj, ka 41% vīriešu savu pirmo seksa rotaļlietu iegādājās pandēmijas laikā un 16% to lieto katru dienu. Ja atrodaties Latvijā, nevajag aicināt savus draugus palēkāt pa gultu un ciest no seksa trūkuma. Seksa rotaļlietas atrodas viena klikšķa attālumā, tās pieejamas interneta veikalā. Atrodiet savu favorītu www.melnskakis.lv klāstā.

Masturbatori vīriešiem

Trenējiet iegurņa muskulatūru, izmantojot vaginālās bumbiņas spēcīgu orgasmu gūšanai

Vibratori un klitora stimulatori sievietēm

Vibratori un klitora stimulatori sievietēm
Vibratori un klitora stimulatori sievietēm

Atrodi sev un savai mīļotajai draiskas pārmaiņas Melns Kakis internetveikalā. Jūsu pirkumu nosūtīsim diskrētā iepakojumā, uz tā nenorādot saturu un sūtītāju.  

Lai jums draiskas baudas,

Melns Kakis

Melns Kakis