60% vīriešu aizraujas ar jaunākām sievietēm un 56% meiteņu domā par kopdzīvi ar vecāku vīrieti. Forbes bagātāko vīriešu sarakstā iekļautie 400 superbagātie vīrieši ir precējušies ar par sevi jaunākām sievietēm, un vidējā vecuma starpība ir 22 gadi. Vai vecāks vīrietis jaunākai sievietei piedāvā risināt tēva kompleksu un bezrūpīgi baudīt dzīvi. Vai viņš būs nemainīgi labs gultā, neskatoties uz vecuma starpību? Vecāks vīrietis un jaunāka sieviete – kā neatpalikt gultā?

Tiek lēsts, ka tikai 10% sieviešu ir finansiāli aktīvas. Pārējie 90% meklē ko citu. Vecāks vīrietis zem rokas nav seksuālā kompleksa pazīme. Vecāks vīrietis simbolizē dzīves pieredzi un uzticēšanos. Viņš jau ir iztrakojies un jaunai sievietei spēj piedāvāt emocionālu atbalstu. Oprahveica pētījumu, lai noskaidrotu, cik daudz sieviešu savā dzīvē ir bijušas attiecībās ar 10+ gadus vecākiem vīriešiem. 73% respondentu bijuši romāni ar vecāku vīrieti. Pāri ar lielu vecuma starpību, piemēram, Džordžs un Amala Klūniji vai Maikls Duglass un Katarīna Zeta Džounsa, atbalsta pozitīvo sabiedrības viedokli, ka vecums ir tikai skaitlis un neietekmē mīlestību. Tomēr liela vecuma atšķirība rada savas problēmas, parasti seksā.

Vai ir iespējams uzturēt attiecības ar vecāku vīrieti?

Sākumā viss šķiet tik pareizi, it kā jūs būtu radīti viens otram. Taču statistikas dati liecina, ka pāri ar lielu vecuma starpību saskaras ar daudz lielākiem izaicinājumiem. Ja vecuma starpība ir tikai 5 gadi, pastāv 18% iespēja, ka laulība tiks šķirta. Vienāda vecuma pāriem – tikai 3% iespēja šķirties. Iepazīšanās portālā Zoosk.com no 40 miljoniem lietotāju gandrīz 13% vīriešu meklē attiecības ar 10 gadus jaunāku sievieti. Ja vīrietis ir 10 gadus vecāks par sievieti, pastāv 39% iespēja, ka attiecības neizdosies; ja starpība ir 20 gadi, pastāv 95% iespēja, ka attiecības neizdosies. “Viņi dzīvoja ilgi un laimīgi” – šāds scenārijs noteikti ir iespējams, ja pie tā cītīgi strādāsiet.

Kad rozā brilles nokritušas, priekšplānā izvirzās dzīves problēmas, kas rada nesaskaņas un emocionālu distanci starp pāriem. Laikā, kad jaunās sievas draugi sociālajos tīklos dalās ar bildēm no sporta sacensībām un jaundzimušajiem, viņa var sēdēt pie sava padzīvojušā vīra slimības gultas. Vīriešu draugu un ģimenes locekļu sarunu tēmas un sociālās normas var krasi atšķirties no tām, pie kurām sieviete ir pieradusi. Vecāks vīrietis var nebūt tik fiziski piemērots kā sievietes draugi. Atšķirības parasti kļūst redzamas, kad sieviete sasniedz 30 gadu vecumu. Līdzās sievietes jauneklīgajiem un modernajiem draugiem viņas kādreizējais Supermens šķiet vienkāršs vai pat vecs.

Vai sekss ar vecāku vīrieti ir labāks?

Vecākam vīrietim ir liela pieredze un viņš zina, kas viņai un daudziem iepriekšējiem vīriešiem ir izdevies gultā un kas ne! Atšķirībā no jaunāka vīrieša, pieredzējis džentlmenis nesteigsies izmēģināt kaut ko jaunu un realizēt sievietes mežonīgās fantāzijas. Taču tas nenozīmē, ka sekss ar vecāku vīrieti ir garlaicīgs. Gluži pretēji, tā var būt ārkārtīgi intīma tuvība.

Vīriešu un sieviešu organisms un hormoni gadu gaitā mainās. Sievietes sasniedz savu seksuālo maksimumu 30-40 gadu vecumā. Vīriešiem tajā pašā vecumā libido pastiprinās un samazinās seksuālās spējas. Attiecībās, kurās ir liela vecuma starpība, reti kurš vīrietis nomaina savu jau jauno sievu pret vēl jaunāku eksemplāru. Parasti sieviete ir tā, kas pamet savu vecāko vīru, lai izvēlētos jaunāku. Vecākam vīrietim joprojām kaut kā pietrūkst.

Erekcija, kur tu esi?

Erektilā disfunkcija skar daudzus cilvēkus. Laimīgi ir tie, kuriem ir viegla erektilā disfunkcija. Vīrietim novecojot, viņa ķermenis ražo arvien mazāk testosterona, un kļūst arvien grūtāk panākt vai saglabāt erekciju. Rīta erekcija parādās arvien retāk un retāk, un agrākais spēks izzūd. Seksuālā pievilcība ir līdzsvars starp garīgo un fizisko labsajūtu. Stress un trauksme traucē erekcijai, to ietekmē arī ar vecumu saistītās fiziskās izmaiņas. Ja erektilā disfunkcija rodas tikai reizēm, par to nav jāsatraucas, un dabiskās erekcijas kapsulas var palīdzēt to atgūt. Bet, ja tā ir pastiprināta problēma, obligāti jāvēršas pie ārsta.

Kas jādara, lai jaunu sievieti apmierinātu gultā?

Bieži vien vīrieši par seksu domā kā par orgasmu. Kļūstot vecākiem, ir vajadzīgs vairāk laika un fiziskas tuvības, lai uzbudinātos. 20 gadu vecumā mūsu aktīvais libido ir ļoti augsts, un vēlme pēc seksa ir it kā vienmēr aktuāla. Viss mainās līdz 50 gadu vecumam, kad dominē reaktīvais libido. Pietiek ar acu skatu un pavedinošu mīļāko, lai rastos uzbudinājums. Ar domāšanu par seksu vairs nepietiek. Pensijas vecuma vīrieši un par viņiem daudzus gadus jaunākas sievietes masturbāciju uzskata par konkurējošu nodarbi. Masturbācijai ir pretējs efekts, tā paaugstina vēlmi pēc seksa, tādējādi mēs gūstam lielāku baudu kopā ar mīļoto. Labākais ieteikums pāriem ar lielu vecuma starpību ir paplašināt viņu zināšanas par seksu. Sekss nav tikai orgasma sasniegšana ar partneri. Pat ilgstošās un stabilās attiecībās vajadzētu izmēģināt dažādas metodes, piemēram, prostatas stimulāciju vīriešiem un klitora masāžu sievietēm. Svarīga ir arī pati masturbācija.

Klitora un G-punkta stimulators, dzimumlocekļa palielinātājs BAILE

FOTO: Publicitātes foto

Shequ – vibrējošs masturbators, uzlādējams, izmantojot USB kabeli

FOTO: Publicitātes foto

Klitora piesūceknis Lelo Sona– vīrieša labākais slepenais ierocis, lai savaldzinātu sievieti

FOTO: Publicitātes foto

Vibrējošs prostatas stimulators Prostatic neiepazītas baudas gūšanai

FOTO: Publicitātes foto

Galu galā runa nav par vecuma starpību, bet gan par to, cik daudz viens otrā ieguldīsiet. Liela vecuma starpība ir saistīta ar vairākām stereotipiskām problēmām, taču ar tām var tikt galā, ja godīgi un atklāti dalīsieties savās bažās un sajūtās.

Atrodi sev vai savam mīļotajam draiskus līdzekļus seksuālās dzīves dažādošanai no e-veikala piedāvājuma.

Nosūtam diskrētā iepakojumā, nenorādot paciņas saturu un izcelsmi.

Lai jums draiskas baudas!

Tava

Melns Kakis