Erekcija ir viena no kaprīzākajām ķermeņa funkcijām. Kad tā nepieciešama, tās nav, bet, kad tā nav nepieciešama, uzrodas kā nelūgts viesis. Cik ilga ir erekcija? Augusts ir orgasma mēnesis un sezona, kad sievietes pārslogotas ar informāciju, kā darbojas viņu seksualitāte un kas jāmāca savam mīļotajam, lai sasniegtu orgasmu! Sievietēm nepieciešams diezgan daudz laika un ilga priekšspēle, lai sasniegtu orgasmu, proti, 20 – 40 minūtes, lai sasniegtu to pašu līmeni, ko viņas vīrietis sasniedz dažās minūtēs. Ļoti maz vīriešu spēj kontrolēt erekciju, un arī tad ne vienmēr tas izdodas. Sāksim, mācoties izprast dažādu erekciju veidus un to cēloņus. Varam apgūt zinātniski pierādītas metodes, lai labāk kontrolētu un pagarinātu erekciju.

Kā darbojas erekcija? Kas notiek zem jostasvietas?

Nav nekāds jaunums, ka erekcija parasti ir seksuāla uzbudinājuma rezultāts. Jauniem vīriešiem tikai jādomā par skaistu sievieti. Pēc daudziem gadiem, lai panāktu erekciju, nepieciešama tieša stimulācija. Vecākiem vīriešiem dažkārt nepietiek pat ar mīļotās rokas vai mutes pieskārienu viņa jutīgākajai ķermeņa daļai. Šajā gadījumā nepieciešams izmantot palīglīdzekļus, lai asins plūsma dzimumloceklī būtu tāda pati kā pirms gadiem, un atgrieztos spēcīga erekcija.

Rīta erekcija – saistīta ar uzbudinājumu?

Sievietes sajūsminās, ja vīrietis no rīta pamostas ar erekcijas stāvoklī esošu dzimumlocekli, un bēdējas, kad tas vairs nenotiek. Patiesībā rīta erekcijai nav nekāda sakara ar vīrieša uzbudinājumu. Zinātnieki skaidro, ka testosterona līmenis vīriešiem no rīta ir augstāks un rada erekcijas refleksu. Erotiskos sapņus un rīta erekciju rada tā sauktais erekcijas hormonu darbs sastrēgumstundas laikā.

Nakts erekcija

Ja vīrietim nav veselības problēmu, diezgan bieži erekcija sāk spontāni erektizēties REM miega fāzes laikā. Zinātnieki nav vienisprātis, kāpēc tā notiek, bet viens no iespējamiem skaidrojumiem ir tāds, ka šajā miega fāzē izdalās vairāk slāpekļa oksīda. Zinātniski pierādīts, ka slāpekļa oksīdam ir svarīga loma erekcijas procesā un asins piegādē dzimumloceklim.

Erekcija kā reflekss

Pēkšņa nervu stimulācija baiļu uzplūdā var arī uzbudināt bērnu. Erekcijas reflekss nenozīmē, ka ar vīrieti kaut kas nav kārtībā un ka viņam nepieciešamas biedējošas situācijas, lai nodarbotos ar seksu. Tā ir neseksuāla rakstura erekcija, kas ātri izzūd.

Nejaušas stimulācijas erekcija

Kaitinoša erekcija, kas rodas nevajadzīgā brīdī. Šī reakcija parasti rodas, ja kaut kas berž dzimumlocekli. Piemēram, pārāk cieši pieguļoša apakšveļa. Tāpēc bokseršorti ir kļuvuši neticami populāri vīriešu vidū.

Emocionālā erekcija

Mulsinošs un negaidīts pārsteigums. Dziļas emocijas un domas, piemēram, skumjas, prieks, mīlestība, var izraisīt erekcijas refleksu. Piemēram, erekcija, uzstājoties uz Eirovīzijas skatuves, protams, ir nepatīkama pašam vīrietim. Emocionāla erekcija, domājot par laulību, ir pozitīva, bet, domājot par kāda cita slimību, tas, protams, ir diezgan nepatīkami. Šāda veida erekcija nav seksuāla. Zinātnieki joprojām nespēj noskaidrot, kāpēc dzimumloceklis šādi reaģē

Seksuālā erekcija – cik ilgi ilgst?

Neseksuāla erekcija ātri izzūd. Lai to apspiestu nevajadzīgā brīdī, ieteicams domāt par kailu vecmāmiņu vai iekost mēlē. Seksuālo erekciju vēlas paildzināt gan vīrieši, gan sievietes. Sasniedzot 40 gadu vecumu, vīrieša seksuālās spējas ievērojami samazinās. Pēc tam ik pēc 10 gadiem erekcija samazinās aptuveni par 10%. Melnās panteras saimniece Inna slavē tās sievietes, kuras nebaidās aktīvi iegādāties saviem vīriešiem dabiskas, erekciju uzlabojošas un erekciju paildzinošas kapsulas.

Normāla erekcija bez palīglīdzekļiem ilgst no dažām minūtēm līdz pusstundai. Savukārt sievietei nepieciešamas aptuveni 20 – 40 minūtes orgasma sasniegšanai! Tādējādi problēma attiecībās jau ir izskaidrota. Pētījumi liecina, ka vīrieši ejakulē pēc 3-7 minūšu nepārtrauktas dzimumlocekļa stimulācijas masturbācijas vai dzimumakta laikā. Pēc tam erekcija izzūd. Ja vīrietis smēķē un lieto alkoholu vai cieš no tādām slimībām kā diabēts, sirds slimības, augsts holesterīna līmenis u. c., viņa mazie asinsvadi dzimumorgānā noveco ātrāk un slāpekļa oksīds nespēj pildīt savu lomu erekcijas radīšanā un uzturēšanā.

Kā samazināt atgūšanās laiku pēc ejakulācijas?

Jauneklis būs atpakaļ zirgā jau pēc 10 – 15 minūtēm. Vecākam kungam būs nepieciešamas 12 – 24 stundas otrajam raundam. Šeit var palīdzēt dabiskās erekcijas kapsulas, kas nodrošina ķermeņa atveseļošanos.

Pārāk īsa erekcija – kā sievietei sasniegt orgasmu?

Miljoniem pāru šī ir bieži sastopama intīmā dzīves problēma. Ja vīrietis sasniedz finiša taisni 3 – 7 minūšu laikā, sievietei nav iespējams gūt orgasmu. Šajā gadījumā vīrietim jānovirza seksa fokuss no sevis un jāsniedz bauda sievietei. Ilgstoša maigošanās, izmantojot skūpstus, glāstus un klitora stimulāciju noteikti palielina sievietes uzbudinājuma līmeni. Neaizmirsīsim, ka 75% sieviešu orgasmu gūst, veicot klitora masāžu! Tā kā vīrieša ejakulācijai nepieciešama ritmiska dzimumlocekļa stimulācija vairāku minūšu garumā, pozīciju maiņa paildzina erekcijas ilgumu.

Seksa rotaļlieta ar klitora sūkšanas funkciju, ir vīrieša slepenais ierocis, lai savaldzinātu sievietes

Dzimumlocekļa gredzens paildzina erekciju

Dzimumlocekļa gredzens – obligāts palīgs guļamistabā vīrietim. Gredzens aizsprosto asinsriti dzimumloceklī un neļauj erekcijai izpalikt. Izmantojot gredzenu, vīrieša jutīgums samazinās, bet sievietes bauda palielinās. Pēc dzimumlocekļa gredzena noņemšanas, orgasms kļūst daudz spēcīgāks.

Sevis un sava mīļotā palutināšanai atradīsi pārsteiguma komplektu Melns Kakis e-veikalā.

Mēs piegādājam to diskrēti iepakotu bez atsauces uz iepakojuma saturu vai avotu.

Lustīgus priekus!

Melns Kakis

https://www.tvnet.lv/7318847/cik-ilga-ir-erekcija?preview_token=611e132fad8b7