Apskaties, kādas seksa rotaļlietas izvēlas latvieši? Seksa rotaļlietu tirgus piecu gadu laikā ir paaudzies no 15 miljardiem uz 50 miljardiem dolāru un šī pieauguma ātrums nesamazinās. No kādreizējas niša produktu grupas tā ir kļuvusi par pamatvirzienu un lielā mērā pateicoties amerikāņu filmu industrijas pūlēm sistemātiskā tabu izskaušanā. Lielāka seksa rotaļlietu popularitāte sekoja Bila Klintona un Monikas Levinskas skandālam, kas mainīja sociālo nostāju attiecībā uz seksu. Šobrīd kultūras normas ir atvērtas un par pieaugošo apzinātību varam pateikties 90.gadu seriāla “Sekss un lielpilsēta” brīvdomīgajiem varoņiem. Nākošo seksa rotaļlietu popularitātes vilni radīja filma “Greja piecdesmit nokrāsas”, kas nokratīja tabu dvesmu no sasiešanas spēlēm un anālajām baudām. Pārsteidzošā kārtā filma pacēla vaginālās lodītes uz popularitātes augšdaļu. Vaginālās lodītes patiesībā ir pārsvarā intīmās veselības prece, kas palīdz stiprināt iegurņa pamatnes muskuļus un mazina urīna nesaturēšanas problēmu. Blakus parādība ir spēcīgāki orgasmi. Taču patiecoties filmas galvenajiem varoņiem vairākums tās saista ar erotiku.

Uz kurieni virzās seksa rotaļlietu tirgus?

1970.gados seksa rotaļlietu pasaulē nepastāvēja zīmolu koncepcijas un Amerikas tirgū darbojās trūcīgs ducis ražotāju un izplatītāju, kas nepārzināja dažādo materiālu kaitīgo ietekmi uz intīmajām zonām. Neticami, bet vēl pirms desmit gadiem veikalu letes bija pilnas ar seksa rotaļlietām, kas uzsilstot sāka lipt jeb kust. Šādas preces vairs nebija iespējams notīrīt pēc sanitārajām prasībām. Seksa rotaļlietas bija lētas, nekvalitatīvas un paredzētas vīriešiem, lai pamodinātu interesi blakus video plauktiem.

Melns Kaķis e-veikala saimniece Inna atceras, kā pirms daudziem gadiem viņa iegāja kāda no Rīgas centra seksa veikaliem. Viena neveiklība sekoja citai. Visas seksa rotaļlietas bija aiz stikla letes, un lai ar tām iepazītos, bija jāuzsāk saruna ar pārdevēju. Vienai divdesmitgadīgai meitenei tas bija ļoti liels kauns. Tad jau vēl nezināja, kas patīk un kas vajadzīgs laimes stundām. Interese bija liela un tāpēc kauns bija jāpacieš.

Pēc pārdevējas ieteikumiem izvēloties vibratoru- zaķīti un to aplūkojot, veikalā ienāca Innas augstskolas profesors, pie kura nākošajā dienā bija jābūt mutiskajam eksāmenam. Vai zināt to sajūtu, kad no kauna var kaut vai zemē ielīst? Vēl lielāks kauns nevarēja būt un pēc šī gadījumā par laimi nav arī bijis. Par laimi e-iepirkšanās izslēdz iespēju erotisko preču veikalā satikt kaimiņu, darba devēju vai pasniedzēju, un ikviens var bez raizēm izvēlēties sev mīļāko rotaļlietu.

Kas ir erotikas veikala klienti?

Nelielā Latvija savos uzskatos ir kļuvusi brīvdomīgāka un zinošāka, un pāru attiecības aizvien vairāk tiek atsvaidzinātas ar seksa rotaļlietām. Draudzenes savā starpā runā salīdzinoši atklāti par to, kāda ir viņu gultas dzīve ar mīļoto. Cik garš, resns, līks ir partnera dzimumloceklis un kādā stilā visvairāk notiek draiskošanās. Par to, kas paliek draiskulību atvilktnē, tiek klusēts kā kapā. Ja kāda sieviete cenšas par to runāt ar draudzenēm, ātri vien tiek mainīta sarunas tēma. Gan ar laiku mainīsies arī tas. Tikmēr erotikas veikals Melns Kaķis iespīdinās gaismu uz latviešu seksa rotaļlietu priekšrokām.

Erotikas veikala klientu vecums svārstās no 20 līdz 76 gadiem. Četrdesmito gadu otrajā pusē esošo pāru attiecībās seksuālā tuvība ikdienas steigā paliek otrajā plānā, taču to var uzmundrināt jo īpaši ar erotikas veikala produktu palīdzību.

Vispopulārākās seksa rotaļlietas latviešu draiskulību atvilktnē

Pāru  vibratori Lelo Noa un Tavs un Viņa vibrators Partnertoy

FOTO: Publicitātes foto

Pāru vibratori vibrē dzimumakta laikā uz sievietes klitora un ieved orgasmu jaunā līmenī. Diskrētas rotaļlietas ir populāras gan sieviešu, gan vīriešu klientu vidū, un sniedz papildu asumu draiskojoties kopā. Klitora stimulēšana palielina sievietes iespēju sasniegt orgasmu par 75%.

Tavs un viņa orgasma krēmi Dragon un Spartan

FOTO: Publicitātes foto

Radīti partneriem maksimālai dzimumakta izbaudīšanai. Krēmi ar speciālu sastāvu izgatavoti tikai no dabīgiem savienojumiem un ekstraktiem. Vīrietis brīdi pirms dzimumakta nelielu daudzumu uzklāj uz dzimumlocekļa. Bauda un jūtīgums uzreiz pastiprinās. Dzimumakta laikā orgasma krēms uzbudina sievietes dzimumorgānus. Abi partneri var piedzīvot papildu baudu. Kāds lielisks veids, lai ar papildu jūtīgumu atdzīvināt rutīnu.

Chisa an Get Lock G punkta un klitora vibrējoša dzimumlocekļa uzmava

FOTO: Publicitātes foto

Uz G punkta vibrējoša dzimumlocekļa uzmava Extending

FOTO: Publicitātes foto

Extending ir kaut kas īpašs.. Tas masē G punktu un Misters Big ir tas, kura vīrieša lepnums transformējas par iespaidīgu vibratoru.

Sievietes bieži vien žēlojas, ka ļoti bieži nespēj nonākt līdz G punkta orgasmam. Extending šo problēmu atrisinās! G-punkts atrodas 2-7 cm attālumā no vagīnas un šis palīgs vibrē tieši pareizajā vietā. Turklāt šī uzmava ir ļoti elastīga.

Geisha Balls 2 vaginālās lodītes

FOTO: Publicitātes foto

Vaginālās lodītes trenē iegurņa pamatnes muskuļus, kā rezultātā pastiprinās orgasmi, vagīna ir stingrāka, un atrisinās urīna nesaturēšanas problēma. Pietiek pat ar piecu minūšu treniņu dienā.

Vaginālajām lodītēm ir trīs svaru kategorijas:

  • 1. līmenis ∼ 50 g piemērotas iesācējām
  • 2. līmenis ∼70 g piemērotas sievietēm ar priekšzināšanām
  • 3. līmenis ∼ 90–150 g sniedz īpašu tonusu un stingru iznākumu

Mūsdienīgas vaginālās lodītes kustās kopā ar ķermeni, un rezultātu iegūšanai nav obligāti jāveic iegurņa pamatnes celšanas vingrinājumi. Trenēšanās ir padarīta jautrāka. Lieto lodītes veicot mājas darbus vai pastaigājoties. Izmantojot silikona vaginālās lodītes neaizmirsti lietot lubrikantu uz ūdens bāzes.

Late to Bed  vibrators-zaķītis

FOTO: Publicitātes foto

Late to Bed ir tieši piemērota izmēra – ar 3,5 cm diametru un 20 cm garš. Vibrators masē klitoru un G punktu ar 30 dažāda ātruma vibrācijām, lai tu varētu atrast ikvienā brīdī sev piemērotāko.

Vibrators-zaķītis ir sieviešu vismīļākais, un ar lielo popularitāti pievienojies Melns Kaķis e-veikala sortimentam 2020.gadā.

Klitora stimulators Satisfyer 1 Next Generation

FOTO: Publicitātes foto

Satisfyer 1 Next Generation ir tieši tas, ko sievietes vēlas. Tā ovālais galu, inovatīvā vakuuma tehnoloģija un bez saskares masāžas efekts nodrošina vēl nebijušu baudu. Klitora stimulatori ir populāri gan sieviešu vidū baudai vienatnē, gan arī vīriešu vidū, jo padara priekšspēli īpaši jautru.

Atrodiet uz klitora piemērotu vietu ar mīksto un ērto uzgali, kur baudas viļņi ir visintensīvākie un atstājiet ierīci uz izvēlētās vietas. Ierīce nav jākustina uz priekšu un atpakaļ, tā visu izdarīs jūsu vietā.

Ilgāka erekcija ar dzimumlocekļa gredzenu

FOTO: Publicitātes foto

Lielākā daļa vīriešu lielākā vai mazākā mērā piedzīvo erekcijas noturēšanas izaicinājumu. Tā kā vīrieši sasniedz orgasmu daudz ātrāk kā sievietes, grūtības sagādā erekcijas stipruma un ilguma pagarināšana sievietes baudas dēļ. Erekcijas krēmi stimulē dzimumlocekļa asins apgādi un paātrina erekcijas rašanos. Dzimumlocekļa gredzeni palīdz erekciju noturēt ilgāk. Vīrietis ar gredzenu lielāku baudu negūst, toties sieviete gan.

Dzimumlocekļa gredzena noņemšana baudas augstākajā punktā pastiprina vīrieša orgasma stiprumu. Win-win situācija abiem, un tādējādi krēma un gredzena kombinācija ir ļoti populāra. Dzimumlocekļa gredzeni ir parasti un arī vibrējoši. Vibrējošie dzimumakta laikā masē sievietes klitoru un daudzkārt palielina iespēju sievietei gūt orgasmu.

Erotikas veikalā tiek meklēta palīdzība ļoti vienkāršām problēmām

  • Kā gultā izturēt ilgāk?
  • Kā ik reizi sievieti novest līdz orgasmam?
  • Kā apmierināt sevi?
  • Kā orgasmus padarīt spēcīgākus?
  • Kā pieveikt attiecību lielāko ienaidnieku- rutīnu?

Atrodi labākās rotaļlietas priekš sevis gultas prieku atsvaidzināšanai Melns Kakis e-veikalā!

Produkti tiek diskrēti iepakoti un nosūtīti uz pakomātu, neatsaucoties uz erotikas veikalu, un tādējādi nesot paku rokās un sastopoties ar paziņu nav jāuztraucas.

Draisku baudu!

Tavs Melns Kakis

tvnet.lv