Neskatoties uz vecumu, sievietes dod priekšroku nedaudz vecākiem partneriem. Tas nenozīmē, ka sievietēm ir “tēva komplekss”, bet notiek nobriešanas process. Proti, sievietes nobriest ātrāk nekā vīrieši, un tādēļ pāris gadus vecāks gultas biedrs ir it kā vecumam atbilstošs. Jo vīrietis ir vecāks, jo liberālāka ir viņa sapņu sieviešu vecuma starpība. Saskaņā ar zinātnieku teikto, vīrieši noveco ātrāk nekā tās sievietes, ar kurām viņi vēlas būt kopā.

Cik vecs ir “vecāks” un cik jauns ir “jaunāks” partneris?

Sieviete dod priekšroku partnerim, kurš ir par viņu divus gadus jaunāks līdz piecus gadus vecāks. Savukārt vīrieši dod priekšroku partnerei, kura ir par viņu sešus gadus jaunāka līdz piecus gadus vecāka. Vīrieši, neskatoties uz savu vecumu, sapņo par divdesmitgadniecēm.

Kāpēc tomēr ikviena vīrieša elkonī nav ieķērusies divdesmitgadīga meitene?

Par sieviešu auglības pilnbriedu tiek uzskatīti pusaudžu gadi līdz divdesmit deviņu gadu vecums. Sievietes šajā vecumā kritiski izvērtē savu partneri. Evolutionary Psychology veiktajā pētījumā piedalījās 2655 pieaugušie vecumā no 18 līdz 50 gadiem. Pētījuma rezultāti apliecināja, ka vīrieši parasti dod priekšroku par sevi jaunākām sievietēm. Šis fakts nevienu nepārsteidza. Dabā pastāv noteiktas robežas, bet sieviete pati lemj par partnerattiecībām. Ilgstošās attiecībās, iespējams, būs jāmeklē kompromiss attiecībās ar vecuma starpību. Pateicoties sieviešu vēlmei izvēlēties partneri, kurš ir par viņu divus gadus jaunāks līdz piecus gadus vecāks, un vēlmei gūt baudu kopā ar viņu, nav piepildījies daudzu vīriešu sapnis par daudz jaunāku sievieti sev blakus. Taču sapņot nevienam nav aizliegts 😊.

Melns Kakis saimniece Inna atceras jauku sarunu ar savām draudzenēm divdesmitgadniecēm kādā kafejnīcā. Šajā vecumā vīrieša izvēlē bija svarīgi 3 kritēriji:

  • Maiga sirds
  • Sekss
  • Nauda

Šīs kompānijas divdesmitgadnieces secināja: ja vīrietim piemīt divi no šiem trim kritērijiem, tad ar to ir pietiekami. Trīsdesmitgadnieces uzskatīja, ka pietiek tikai ar vienu no trim kritērijiem. Draudzenēm neienāca pat prātā, ka vīrieša izvēle ir svarīgs faktors. Svarīgi ir tikai tas, kas sievieti pievelk pie vīrieša 😊.

Tas, ka vīrietim jaunas sievietes kompānija sāk mirdzēt acis, nenozīmē, ka viņš savu sievu uzreiz nomainīs pret jaunāku. Pētot priekameitu ienākumus ir noskaidrojies, ka, ja jau vīrietis dodas draiskoties, tad tikai ar divdesmitgadniecēm. Psiholoģijas teorija vīriešu tieksmi uz jaunākām sievietēm izskaidro ar dzimtas turpināšanas instinktu.

Vīrieši labprāt izvēlas gados jaunas mīļākās, pat, ja ir precējušies. Viņi jūtas lepni un draugu apskausti, ja vīrieša gultu silda jauna, skaista sieviete. Šādu attiecību gadījumā uzreiz tiek pieņemts, ka abiem ir ļoti kaislīga gultas dzīve.

Jauna sieviete no vecāka vīrieša gaida tādu pašu seksuālo jaudu, kā to piedāvātu jaunāks vīrietis. Vecākiem vīriešiem attiecībā uz jaunākām sievietēm vienmēr saglabājas spriedze. Kad sieviete ir izvēlējusies sev partneri, tas nenozīmē, ka vīrietis var gulēt uz lauriem. Attiecību lielākais ienaidnieks ir rutīna un ir pašsaprotami, ka acis sāk skatīties uz citu pusi. Tenisa trenere vai asistente-mīļākā ir klišeja.

Seksuālā aktivitāte un interese atbilstoši vecumam

Seksuālā interese un seksuālā uzvedība nav viens un tas pats. Savā paštēlā sievietes labprāt vienmēr  būtu kopā ar jaunākiem vīriešiem, savukārt vīrieši ar jaunākām sievietēm. Šādā gadījumā attiecības un ģimenes nenoturētos kopā. Laimīgas savienības pamatā nav sapņu vīrietis iedomātā vecumā kā gultas partneris. Intīmā tuvība un sekss attiecībās nedrīkst pazust. Diemžēl pastāvīgās attiecībās regulāra dzīmumdzīve samazinās, gadiem ejot. Kinsey Institūta pētījums pierādīja, ka vecums ir galvenais faktors, runājot par seksu. Divdesmitgadnieki nodarbojas ar seksu 2 -3 reizes nedēļā. Pāri vecumā no 30-39 gadiem mīlējas vidēji 1,6 reizes nedēļā. Četrdesmitgadnieki mīlējas 0,8 reizes nedēļā, tālāk vēl retāk.

Inna Must uzskata, ka pāriem nevajadzētu ignorēt vienam otra seksuālās vajadzības un iedrošina eksperimentēt guļamistabā. Seksuālās aktivitātes nepieciešamība ar laiku mazinās, taču kvalitāte nē.

Ieteicamie 10 produkti dzimumdzīves baudīšanai

JAUDĪGI ORGASMI AR VIBROH, SENUSVA, BRAZILIAN BALLS ŠĶIDRAIS VIBRATORS

FOTO: Publicitātes foto

Šķidrais vibrators palielina intīmās zonas jūtību un tādējādi veicina nonākšanu līdz orgasmam. Ne visas sievietes ir izjutušas īstus orgasma viļņus.

TOP 10 BDSM KOMPLEKTS

FOTO: Publicitātes foto

Neviens no mums nevēlas katru dienu ēst vienu un to pašu ēdienu vai vienmēr piedzīvot vienu un to pašu. Rutīna gultā ir garlaicīga. BDSM iesācēju komplekts nodrošina drošu draiskošanos un nerātnu noskaņojumu.

BIKSĪŠU VIBRATORS IR DOMĀTS PĀRIEM, KAS MĪL PĀRMAIŅAS

FOTO: Publicitātes foto

Biksīšu vibrators ir domāts pāriem, kas mīl pārmaiņas. Ieslidiniet vibratoru komplektā esošajās biksītēs pirms došanās ārā tā, lai vibratora augstākais reljefa gals atrastos uz klitora. Klitora stimulēšana nodrošina visspēcīgāko orgasmu, ja pirms tam tiek uzklāts šķidrais vibrators vai lubrikants. Iedodiet pulti mīļotajam un ļaujiet viņam vadīt, nodrošinot baudas viļņus pat no 15 m attāluma.

ORGASMA GARANTIJA AR KLITORA STIMULATORIEM

FOTO: Publicitātes foto

Amazon TOP seksa rotaļlietas ir vienkārši izcilas! 75% sieviešu sasniedz orgasmu tieši ar klitoru. Nē. Septiņas seksa rotaļlietas klitoru nedaudz iesūc un atlaiž, nodrošinot orgasma sasniegšanu. Lai sasniegtu klitorālo orgasmu, izmantojot pirkstu vai mēli, ir nepieciešamas 20–40 minūtes, ar rotaļlietu – tikai dažas minūtes. Uzklājiet smēri uz ūdens bāzes uz klitora un ļaujieties jautrībai.

VIBRATORS PĀRIEM GARANTĒ SPĒCĪGU  ORGASMU ABIEM PARTNERIEM 

FOTO: Publicitātes foto

Vibrators ir izveidots tā, lai dzimumakta laikā stimulētu abu partneru erogēnās zonas. Vibratora plānākā daļa tiek ievadīta vagīnā, un biezākā daļa stimulē klitora zonu. Ievadot dzimumlocekli, vibrators paliek vietā, un, pateicoties vibrācijai, glāsta abus partnerus. To var vadīt attālināti ar vadības paneli.

G PUNKTA MASĀŽAS UZMAVA– VISLABĀKAIS VĪRIEŠA PALĪGS, LAI PAILDZINĀTU EREKCIJU

FOTO: Publicitātes foto

Sievietes bieži vien žēlojas, ka ļoti bieži nespēj nonākt līdz G punkta orgasmam. Tas masē G punktu un Misters Big ir tas, kura vīrieša lepnums transformējas par iespaidīgu vibratoru.

KLITORU SŪKĀJOŠA UN G PUNKTA  STIMULATORS LELO ENIGMA

FOTO: Publicitātes foto

Iepazīstieties ar LELO Enigma – greznu divējādas darbības masāžas ierīci, kas apvieno labāko no abām pasaulēm – dziļu klitora un G vietas stimulāciju, radot spēcīgu orgasmu. Enigma gaisa pulsācijas viļņi piedāvā klitora stimulāciju jutekliskai baudai. Iekšējā daļa vibrē, nodrošinot sinhronas pulsācijas, stimulējot G punktu.

ORĀLĀ SEKSA IERĪCES VĪRIEŠIEM

FOTO: Publicitātes foto

Vīriešiem patīk orālais sekss. Spinjob griežas ap vīrieša dzimumlocekli 360º. Fellatio un Owenpiedāvā autentisku pieredzi. Mūsdienu orālā seksa stimulators ir ūdensizturīgs, uzlādējams USB un pārklāts ar medicīnisko silikonu.

PRIEKI AR ADDICTED ANĀLO SPRAUDŅU KOMPLEKTU

FOTO: Publicitātes foto

Treniņš sporta zālē jāsāk ar maziem solīšiem. Tas pats attiecas uz anālo seksu. Jāizvēlas maza izmēra spraudnis, pakāpeniski pārejot uz lielāka spraudņa izmantošanu. Mazākajam anālajam spraudnim ir mūmijas, kuras ievietojot un izņemot rada sensacionālu sajūtu.

Libido samazinās, gadiem ejot. Vīrieši dod priekšroku divdesmitgadniecēm. Savu esošo attiecību saglabāšana ir vissvarīgākais darbs. Esiet drosmīgi un nebaidieties eksperimentēt guļamistabā. Iniciatīva ir ārkārtīgi seksīga parādība!

Pasūtījumus nosūtīsim diskrēti iepakotus bez atsauces vai norādes uz intīmpreču veikalu.

Apskati visu e-veikala klāstu ŠEIT

Draiskas baudas!

Melns Kaķis

FOTO: Publicitātes foto