Tieši šādi žurnāliste Reičela Varina publiski uzrunāja savu vīru. Sievietes pazaudē nevainību, un pienāk realitāte – par intīmajām attiecībām sauktā bauda izrādās ir tikai grūdieni un stumdīšana. Sievietes un vīrieši seksuāli ir ļoti atšķirīgi. Kādai no sievietēm ir publiski jāpasaka, kas patiesībā viņām ir nepieciešams un tikai tad guļamistabā var kaut kas mainīties.

Pēc nevainības zaudēšanas sievietei sākas garš gaidīšanas process. Dažādos pamācošos veselības rakstos sievietēm tiek stāstīts, ka orgasmu sievietes sāk piedzīvot ap divdesmit gadiem. Vecumā no divdesmit gadiem aktīvi nodarbojoties ar seksu, sievietēm ir lielas cerības un gaidas, tādēļ tiek izmēģināts ļoti daudz. Bet kad tad tas lielais O pienāks? Dominē kaisle un iekāre un sekss notiek seksa dēļ. Bet lielā O nekur nav.

Intīmās attiecības, ko piedzīvo sievietes, sastāv no iekšā-ārā grūdieniem. Tiek izmēģinātas dažādas pozas un ak vai, cik gan daudz variantu! Dažādas pozas sniedz pārmaiņas, un dažas no tām stimulē g punktu. Bet tas īsti nav tas! Reičela raksta savam vīram bez izskaistināšanas, un lielākā daļa sieviešu piekrīt- tikai ar penetratīvo seksu sievietes iespējas nokļūt līdz orgasmam ir ārkārtīgi niecīgas. Lielākajai daļai- 0! Pietiek izlikties, ka iekšā-ārā grūdieni ir ar vienādu iznākumu gan sievietēm, gan vīriešiem. Nav un nekad nebūs. Sievietes, kas nekad nav piedzīvojušas īstu orgasmu, samierinās ar garlaicīgu penetratīvā seksa ēdienkarti. Viņas neko citu nemaz nezin. Par to varam pateikties televīzijai. Visu seriālu, kases grāvēju un pat porno filmu galvenā aktivitāte ir penetratīvie grūdieni. Sieviete un vīrietis vienmēr nonāk līdz orgasmam abi reizē. Dažās filmās sievietes bauda kulminē pat pirms vīrieša. Patiesībā, lai nokļūtu līdz orgasmam, sievietēm vajadzīgs 5 reizes ilgāks laiks nekā vīriešiem. Pat matemātika neatbalsta filmu klišejas.

Ja sievietes un vīrieša dzimumattiecības salīdzina ar uzņēmēja un darbinieka savstarpējām attiecībām, daudzas sievietes savām dzimumattiecībām iesniegtu atlūgumu. Liela daļa sieviešu atzīst, ka nekad nav bijušas sajūsmā par savu dzimumdzīvi. Pētījumos noskaidrots, ka vīrieši par seksu domā līdz pat 19 reizēm dienā. Sievietēm nav barības vielu, lai tik daudz domu enerģijas tam veltītu.

Ardievu penetratīvajam seksam un esi sveicināts, Orgasm!

Reičelas norādījumi savam vīram: turpmāk sekss mūsu starpā būs tāds, kādam tam jābūt! Penetrācija joprojām ir daļa no seksa, taču paliek otrajā plānā. Sievietei pirms seksa nepieciešams flirts un valdzinājums, lai sajūtas varētu tikt uzbudinātas un rastos gaidīšanas satraukums. Seksam jābūt daudzveidīgam un ne tikai dažādo pozu ziņā. Ikviena sieviete vēlas, lai vīrietis ar acīm viņu uz dīvāna izģērbtu. Savaldzināšana un flirts sākas jau dzīvojamā istabā. Sākot ar divdesmito gadu otro pusi sieviete jau zina, kur atrodas viņas baudas nervi un kā masturbējot nokļūt līdz orgasmam. Gaidas attiecībā pret vīrieti ir lielākas un diemžēl arī vilšanās ir lielāks. Vismaz reizi gadā ēdienkartē vajadzētu būt lomu spēlei pēc mīļākā Netflix seriāla sižeta. Vīrietim ar seksa rotaļlietām vajadzētu būt tikpat prasmīgam kā ar skrūvgriežu komplektu. Ir laiks atbrīvoties no bailēm- vai tad ar vīrieti vien nepietiek? Nē, nepietiek, jo tur pietrūkst daudzveidības un uzmanība tiek vērsta tikai uz g punktu. Tikai neliela daļa sieviešu ar klitora stimulācijas palīdzību sasniedz g punkta orgasmu. Putukrējums, seksīgs striptīzs un kāpēc gan ne nerātnas sasiešanas spēles?! Vai tas neizklausās daudz labāk kā iekšā-ārā grūdieni? Ir tik daudz seksīgu iespēju brīnišķīgai baudai, ko sievietes savā guļamistabas ēdienkartē vēl neatrod.

Idejas ar orgasmiem bagātām naktīm:

 KLITORA STIMULATORS

 EROTISKĀS ROTAS

VIBROH ŠĶIDRAIS VIBRATORS

VIBROH
TABOO ORGASMA KRĒMS KLITORAM 30ml
OLIMPYA KANEPI VEDEL VIBRAATOR 6ml

Pasūtījumus nosūtam diskrēti iepakotus un bez jebkādām norādēm par pakas saturu vai nosūtītāju.

Nerātnu baudu!

Tavs,

Melns Kakis

Tvnet.lv