Vaginālās bumbiņas tiek sauktas arī par geišu lodītēm, Kēgela trenažieri un arī citos apzīmējumos, un tās ir paredzētas intīmo muskuļu trenēšanai. Visbiežāk tās ir divas ar aukliņu savienotas bumbiņas, kurām iekšpusē ir atsvari, taču populāras ir arī single balls jeb “vientuļās bumbiņas”, kur iepakojumā ir viena vai vairākas savstarpēji nesavienotas lodītes. Tās atšķiras arī pēc svara, izgatavošanas materiāla, izmēra un funkcionalitātes (ir pieejamas Kēgela lodītes, kurām iekšpusē esošie atsvari brīvi kustās, tādējādi radot papildu sajūtas un uzbudinājumu, tās lietojot). Kas ir vaginālās lodītes un kam tās ir domātas?

Kā notiek muskuļu trenēšana?

Vaginālo muskuļu trenēšanā lielu lomu spēlē gravitācija. Kad makstī tiek ievietotas viena vai divas svaru lodītes, tās slīd ārā, pateicoties gravitācijas spēkam, un sievietes uzdevums ir sasprindzināt intīmos muskuļus un noturēt bumbiņas iekšā. Jo smagākas un mazākas lodītes, jo grūtāk tās noturēt makstī, jo vairāk tiek nodarbināti muskuļi. Regulāri to sasprindzinot, vaginālā muskulatūra nostiprinās un sniedz vairākus pozitīvus efektus, kurus apskatīsim turpinājumā.

Palielināta seksuālā apetīte

Regulāri lietojot Kēgela lodītes, palielinās sievietes seksuālā aktivitāte un uzbudinājums, tādēļ šis trenažieris lieti noderēs, ja jūtat, ka libido samazinās, esat ierauta ikdienas rutīnā, sadzīves lietas un rūpes nomāc un nogurdina, un sekss šķiet garlaicīgs vai to vispār vairs negribas. Izmantojot šīs bumbiņas, ir jāsasprindzina iegurņa muskulatūra, un, kad tiek sasprindzināti muskuļi, tiek palielināta asins piegāde un aktivizējas mazā iegurņa asinsrite, līdz ar to uzbudinājums rodas automātiski. Pateicoties vaginālo bumbiņu kustībām, kas rada vibrācijas, tiek masētas arī maksts iekšienē esošās erogēnās zonas, tādējādi vēl vairāk pastiprinot uzbudinājumu. Regulāri lietojot šo trenažieri, jūs palielināsiet arī libido un vairosiet baudu seksā!

Kā seksa rotaļlieta palīdz sasniegt G punkta orgasmu

Ja vaginālās bumbiņas izmantosiet kā seksa rotaļlietu, nodarbojoties ar anālo seksu, pateicoties bumbiņu spiedienam uz maksts priekšējo sieniņu, kurā atrodas leģendām apvītais G punkts, Jums ir visai lielas izredzes piedzīvot iespaidīgu G punkta orgasmu, vai vēl labāk – kombinēto G punkta un anālo orgasmu. Šī būs milzīga bauda gan jums, gan partnerim, jo viņam būs iespēja nodarboties ar anālo seksu, kas ir sapnis vairumam vīriešu, taču reti kuram to izdodas realizēt.

Izteiktāka jutība un partnera stimulācija vaginālā seksa laikā

Trenēti vaginālie muskuļi vairos gan jūsu, gan partnera baudu. Lielai daļai sieviešu, gadiem ejot, mazinās vaginālā jutība un parādās sūdzības: “Es nejūtu locekli, man tas vairs nesagādā baudu”. Tas tādēļ, ka intīmie muskuļi ir pārlieku atslābinājušies un nespēj vairs pietiekami cieši aptvert locekli vaginālā seksa laikā. Trenējot muskuļus, jūs spēsiet tos pietiekami sasprindzināt, lai izjustu tieši tik lielu locekļa berzi, cik vēlaties, un gūtu tieši tādu baudu, kādu kārojat. Turklāt, iemācoties sajust, sasprindzināt un atslābināt savus vaginālos muskuļus, spēsiet arī vīrietim dāvāt intensīvus un spēcīgus orgasmus, ļaujot izbaudīt ciešas un stingri piegulošas maksts sniegtās sajūtas.

Vispārējās intīmās veselības uzlabošana

Treniņi ar vaginālajām lodītēm un Kēgela vingrinājumi lieliski noder arī urīna nesaturēšanas mazināšanā un pat pilnīgā novēršanā, muskuļu nostiprināšanai pēc dzemdībām, kā arī palīdzēs izvairīties no maksts noslīdēšanas vecumdienās, kas ir ļoti nepatīkama veselības problēma. Turklāt ir pamanīta saistība, ka sievietēm, kas līdz dzemdībām ir trenējušas intīmos muskuļus, dzemdības norit vieglāk.

Kā izvēlēties vaginālās lodītes?

Iegādājoties šo trenažieri, pievērsiet uzmanību lodīšu izmēram un svaram, materiālam (izvēlieties tāda materiāla bumbiņas, kas ir tīkams pieskārienam un nerada diskomfortu), kā arī funkcionalitātei.

Izmērs un svars

Jo lielāka un vieglāka bumbiņa, jo vieglāk to noturēt; jo mazāka un smagāka, jo sarežģītāk. Attiecīgi iesācējām iesakām izvēlēties lielāka izmēra vieglākas lodītes, jo tās būs vieglāk lietot. Tāpat vēlams, lai šīs lodītes būtu savstarpēji savienotas – tas palīdzēs izvairīties no problēmām, tās nēsājot vai mēģinot izņemt. Savukārt, ja esat jau pieredzējusi intīmo muskuļu trenētāja, izaicinām jūs pakāpties līmeni augstāk un izmantot smagākas, mazākas un savstarpēji nesavienotas bumbiņas!

Kā lietot vaginālās bumbiņas?

Ievietojot bumbiņas makstī, izmantojiet lubrikantu, lai tās ieslīdētu viegli un bez diskomforta un nonāktu tām paredzētajās vietās. Ja bumbiņas ir izvelkamas ar aukliņu, to atstājiet ārpus ķermeņa. Iesākumā nēsājiet trenažieri aptuveni 10 minūtes dienā, vēlāk pakāpeniski palielinot laiku līdz 3-6 stundām diennaktī. Maksimāli efektīvam rezultātam trenējiet intīmos muskuļus 4-5 dienas nedēļā! Pirmos rezultātus, pareizi un regulāri lietojot bumbiņas, – palielinātu libido un spēcīgākus orgasmus – varēsiet pamanīt jau pēc mēneša.

Vibrējošas vaginālās lodītes

Bumbiņas ar vibrācijas funkciju ne tikai palīdzēs efektīvi trenēt intīmos muskuļus, bet arī radīs baudu, kas var kalpot kā lielisks apbalvojums sev par labi un godīgi aizvadītu treniņu, turklāt tās var izmantot arī citu erogēno zonu (klitora, krūšu u. tml.) stimulācijai.

Kopšana un uzglabāšana

Pirms un pēc katras lietošanas reizes bumbiņas nomazgājiet ar intīmajām ziepēm un siltu ūdeni, pēc tam apstrādājot ar speciāli seksa rotaļlietām paredzētu antibakteriālo tīrītāju. Glabājiet lodītes tumšā, sausā vietā, ievietotas atsevišķā maisiņā vai kārbiņā.

Uzdrošinieties eksperimentēt un atklāt jaunas lietas no erotikas veikala MELNS KAKIS rūpīgi izvēlētā produktu klāsta.

Apollo.lv

Lai nerātna bauda!

Melns Kakis